27/07/16

Paletka očných tieňov The Nudes Maybelline

Dare to go nude !


S paletkou očných tieňov od Maybelline. 

Popis produktu: Táto paleta 12 očných tieňov ponúka oslnivé farby. Od zmyselných béžových, odvážnych pieskových až po lákavé tmavé odtiene. Pomôže Vám vytvoriť make up na každý deň ale aj na rôzne príležitosti. 9,6 g

Cena: od 10,85 €

Tieňom na oči som nikdy nejak veľmi nepodľahla. Mala som obyčajnú paletku od Oriflame, ktorú som si vybrala na Vianoce, ale boli tam rôzne bláznivé farby ako fialová, rôzne odtiene modrej a zelenej a tie som takmer nepoužívala. Prvé tiene som si kúpila v Prahe od Essence, neskôr som vyhrala jedny od rovnakej značky v GA. Na začiatok mi to stačilo, ale nejako sa mi to zapáčilo a chcela som vyskúšať niečo kvalitnejšie. Nechcela som zatiaľ investovať do drahých tieňov, a preto som sa rozhodla pre túto strednú cenovú reláciu.

Mali celkom dobrú reklamu, no čítala som na nich aj pozitívne aj negatívne reakcie. 

Dizajn je veľmi pekný, elegantný. 
Čo sa týka pigmentácie, som trošku sklamaná zo svetlejšich odtieňov. Je nutné ich niekoľkokrát vrstviť, aby pekne vynikli. Naopak, tmavé farby sú fakt skvelé. Ďalším veľkým plusom je ich výdrž. Vydržia fakt celý deň, dokonca aj krátke namočenie vo vode.
Pri aplikácii veľmi neprášia, čo je tiež fajn. 
Väčšinou to býva tak, že pribalené aplikátory sú nie veľmi užitočné, ale s týmto sa pracuje celkom obstojne. 
Svetlejšie tiene sa krásne jemne ligocú, hoci na prvý pohľad v obale nie je vidno nejaké trblietky. 

Celkovo som s týmito tieňmi veľmi spokojná, len ma mrzí pigmentácia svetlejších farieb, ktoré používam najviac.

Moja spokojnosť: 90% 

Ich kúpu určite neľutujem. 

Ak by niekto chcel, mám na predaj jednu takúto paletku, pretože som ju objednala aj sestre, ale tá má dosť svojich. Ponúkam ju za 8€. V prípade záujmu ma kontaktujte na mail nikussem@gmail.com


11 komentárov:

 1. oh they look sooo pretty! awesome post! i love your blog x
  just followed, would be great if you could do the same <3 x

  darcia.pl

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiež ich mám doma. A ako hovoríš, z tmavých odtieňov mám aj ja veľkú radosť, avšak mne veľmi nedržia a to ani s podkladovým krémom :/ asi to záleží aj od typu pleti.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Stíny vypadají fakt super! Už jsem po nich v drogerii koukala :)
  FOXIE SIMMA

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tyto stíny zatím nevlastním, ale musím uznat, že vypadají fakt skvěle! :) Líbí se mi výběr odstínů v paletce i to, že dlouho vydrží, to je báječná kombinace :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Milujem nude odtiene na očiach, no obdivujem ich len na iných, pretože ja sa veľmi maľovať neviem. Inak som trochu prekvapená z pigmentácie, od Maybelline som čakala o niečo viac.
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Milujem nude odtiene na očiach, no obdivujem ich len na iných, pretože ja sa veľmi maľovať neviem. Inak som trochu prekvapená z pigmentácie, od Maybelline som čakala o niečo viac.
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Na paletku jsem koukala v Rossmann, vypadá moc hezky. Já mám ale doma podobnou od Make-up Revolution :)

  BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Paleta vyzerá naozaj veľmi zaujímavo :) krásne zemité farby

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Stíny vypadají krásně :) Kdybych teď už neměla tři paletky, možná bych si tuhle i koupila :)

  Another DominikaGIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 10. O tejto paletke som už počula veľa ohlasov, dokonca som neraz v drogérii stála pri pultíku a rozmýšľala som, či si ju kúpiť. Tiene používam málokedy, ešte som im neprišla úplne na chuť, takže si myslím, že táto paletka bude musieť ešte počkať a zatiaľ mi stačí Miss Sporty so štyrmi farbami. Ale som rada, že som čítala ďalšiu recenziu, ktorá ma akosi povzbudila k budúcej kúpe.

  OdpovedaťOdstrániť