28/02/15

Recenzia : Hydratačný vs tónovaný Baby Lips

Stop nudným balzamom na pery! Sú tu Baby Lips! Dorazili aj na Slovensko a Vy si môžete vybrať zo šiestich variácií. Či už hydratačné číre alebo tónované. Všetky varianty udržia Vaše pery hydratované po celých 8 hodín. 


Tak takéto vety hlása rozsiahla reklamná kampaň na propagáciu Baby Lips, Je to mu ale skutočne tak? Poďme sa na to pozrieť.
Ja som si zadovážila z každého druhu po jeden. 

Začnem pochvalou, ktorá patrí dizajnérom, ktorí navrhovali tento obal. Je skutočne origiánly a ako hlása slogan, v žiadnom prípade nie nudný. 
Ďalšiu poklonu skladám marketérom, ktorí dokázali balzam na pery za 3 eurá spropagovať tak, že za ním šalejú teenageri po celom svete a myslia si, že ho bezpodmienečne musia mať. 

A týmto sa moje pochvaly končia. 
Vzhľadom k tomu,že cenovo nepatrí k tým lacnejším, tak som od neho očakávala viac.
Ako prvý som dostala ružový Pink Punch. Musím uznať, že pery pekne tónuje na ružovo, ale s hydratáciou nemá nič spoločné. Trúfam si povedať, že pery skôr vysušuje. Preto si pod neho zvyknem dávať nejaký hydratačný balzam. 
Po prvom sklamaní som si povedala, že to risknem a siahla som po hydratačnom - Intense Care. A opäť som sa sklamala. Je pravdou, že hydratuje o čosi viac ako ten predošlý, ale v žiadnom prípade nie 8 hodín. Zanecháva vaše pery jemné, ale po pol hodine ho musíte naniesť znova, ak vyžadujete perfektnú ochranu a hydratáciu. 

Hodnotenie: 

Pink Punch: 55%
Intense Care: 65%

Záverom... Tieto balzamy nedoporučujem, sú to zbytočne investované peniaze.

Dúfam, že som aspoň niekomu touto recenziou pomohla, aj keď si myslím, že väčšina z Vás ho už dávno má vo svojej kozmetickej taštičke.

Aké sú Vaše skúsenosti? 
Ste s ním spokojné? 
4 komentáre:

 1. Mám ten Pink Punch, je pravda, že spíše vysušuje, ale zase je to moc hezká barva, která tedy nevydrží moc dlouho no.. Celkem zklamání za 80 Kč, čekala jsem více no.. Ale i tak ho používám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám jeden baby lips a bohatě mi stačí. Na krátkodobou hydrataci je super a obal je opravdu krásný a originální, ale jinak jsem od něj za tu cenu čekala taky něco víc. Ale souhlasím s Adél, taky ho používám:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mám mentolovej a prostě obyčejnej lesk na rty, nic víc. :)
  quietus.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já jsem měla Cherry Me a další bych si určitě nekoupila, za mě vůbec žádná hydratace :)

  OdpovedaťOdstrániť