17/11/15

Unboxing: moja 1.výhra v giveaway

Na blogu u Klaudy http://klaudysenjoyment.blogspot.sk/  (určite navštívte) som sa zapojila do giveaway a neuveríte, ale podarilo sa mi vyhrať.

Je to moja historicky prvá výhra u niekoho na blogu, preto mám z toho nesmiernu radosť. Aj keď som sa zapojila už do množstva rôznych súťaží na blogoch, nikdy sa mi nič nepodarilo vyhrať. 

Zapájam sa len do tých súťaží, kde ma niektorá z cien zaujme. Nie som ten typ, čo sa musí byť silou mocou zainteresovaný do všetkého. Ak sa mi niečo nepáči alebo ma to nezaujme, rada prenechám možnosť iným ľuďom, ktorých výhra poteší viac ako mňa. 

Táto GA bola super a som veľmi rada, že sa mi ju podarilo vyhrať, ale teraz sa už poďme spolu  pozrieť na ceny. V prvom rade musím pochváliť Klaudy, ako pekne dokázala balíček zabaliť. Ja som na tieto veci úplne neschopná a už teraz viem, že ak bude u mňa GA, tak to určite nebude tak precízne zabalené, lebo som jednoducho nemožná :D 


Po otvorení ma vecičky čakali takto pekne poukladané v krabičke  a v bublinkovej fólii, aby sa nepoškodili. Potešil aj tento krátky dopis :) 


Výhre sa nič nestalo, prišla nepoškodená.

A konečne to hlavné... samotné ceny:


V balíčku sa nachádzala maska od Freeman, odličovacie obrúsky od Baela, očné tiene od Essence, lak na nechty od Essence, diár s agendou na rok 2015 a 2016 plus rôzne vzorky. 

Keď som na túto GA narazila, zapojila som sa do nej kvôli tieňom na oči, lenže teraz, keď mám všetky veci doma, tak neviem, z čoho sa mám viac tešiť, pretože všetko sú to fakt skvelé a užitočné veci . Áno, viem, že som to povedala už asi trikrát, ale ja sa z toho fakt veľmi teším :D 


11 komentárov:

 1. Vyhrála jsi samé krásné dárečky :) Přesně tento diář i bílý lak mám taky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jéj Nikuš ďakujem, si zlatá :) Som rada, že máš z výhry radosť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratuluji k pěkné výhře. Věřím, že se z výrobků těšíš, taky to tak mám a do giveaway, které mě ničím nezaujmou se taky nehlásím. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten list tak to je milé od nej... málokedy sa s tým stretávam.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratulujem k výhre :) naozaj sa s tebou teším. :) úžasné veci si vyhrala

  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s veľkou GIVEAWAY o bieliacu zubnú sadu (set + 2 pasty)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Gratulujem! Pozývam ťa na svoju prvú GIVEAWAY :) http://drewsbeauty.blogspot.sk/2015/11/moja-prva-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Gratuluju k výhře, nedivím se, že potěšila :)

  OdpovedaťOdstrániť