27/02/17

Miss Sporty Pump Up Booster 100% Rock (recenzia)

Po mojej prvej skúsenosti s riasenkou od Miss Sporty som na túto značku trošku zanevrela. Nedávno sa mi do rúk dostala ich riasenka Pump Up Booster 100% Rock, ktorú som pomerne dlho odkladala.


A robila som poriadnu chybu. 


Popis produktu: Objenová riasenka pre silnejšiu a intenzívnejšiu čiernu farbu pre vaše riasy. Vydrží až 16 hodín. 12 ml zdroj

Cena: 3,49 € ???

Hneď po otvorení ma zaujal tvar kefy, ktorý je v strede nepatrne zúžený a smerom do strán sa rozširuje. 


Týmto objemovým riasenkách som nikdy nevedela prísť na chuť, pretože riasam síce dodajú objem, ale stále mi tam chýbalo to predĺženie, a  preto som obvykle zvykla používať 2 riasenky súčasne.
Pump Up Booster 100% Rock v jednej vrstve riasy krásne predĺži, ale pokiaľ preferujte výraznejšie oči, odporúčam ju naniesť v 2 vrstvách a dostane skvelý objem.
Je nutné byť pri aplikácii opatrný, pretože sa na viečko zvykne otláčať, ale túto nedokonalosť bez problémov odstránite aj vodou, preto to nie je až taká tragédia.


Občas sa stane, že riasy zvykne zlepiť, ale vtedy použijem suchý aplikátor na rozčesanie a všetko je v poriadku. 
Čo sa týka farby, je naozaj čiernočierna, ale myslím, že spomedzi ostatných riaseniek príliš nevyčnieva. 
Počas dňa sa nežmolí, neodpadáva ani sa nevysúša. Sľubuje výdrž až 16 hodín, ale s tým nemôžem súhlasiť. Ku koncu dňa sa už začína rozmazávať a je poznať, že je na riasach dlhší čas. 

Vzhľadom na jej cenu je pre mňa táto riasenka aj napriek drobným nedostatkom veľmi podareným kúskom a určite by som si ju kúpila znovu.

Moje hodnotenie: 95%


15 komentárov:

 1. Pěkná recenze :) Já jsem x let používala oranžovou řasenku z této řady, a byla jsem moc spokojená.Za tu cenu se jim opravdu povedly ♥

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nežmolí sa? tak to ju musím vyskúšať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky ji mám a jsem s ní spokojená :). Mě nedělá žádné žmolky.
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak toto vyzera na super spiralu, alebo mas ty tak super riasy :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vůbec nevypadá špatně, já mám jejich řasenku a to v zeleném obalu, nevím zda se ještě dělá, ale zdá se mi že ne. :) A tu jsem si velice vychvalovala.
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovedaťOdstrániť
 6. wow tak tá vyzerá presne ako pre mňa, mám rada taký tvar kefky aj ten efekt sa mi pozdáva :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pěkné řasy :) Já si teď koupila Miss sporty korektor :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Mne značka Miss Sporty vôbec nesadla, jediné, čo od nich môžem je zopár leskov a možno tak rúž na pery alebo lak :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ani neviem, či som niekedy od Miss Sporty skúšala maskaru. Mne by ale zrejme prekážalo to otláčanie a zlepovanie rias. No hlavne, že ty si s ňou spokojná :) Inak pekná recenzia :)
  Klaudy´s enjoyment

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ja momentálne hľadám nejakä dobrú špirálu..zistila som, že mi najviac vyhovuje taká s obyčajnou kefkou, ako boli kedysi, žiadne zaoblené, žiadne umelé.. ale stále som nenašla tú pravú :) Pekný blog, sledujem :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Mala som tú fialovú a robila parádny efekt na riasach. Síce mi prišlo, že riasy zlepovala v druhej vrstve, no jedna bohate stačila a riasenka dlho vydržala, nevyschla po mesiaci ako niektoré drahšie.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ja používam túto, ale vo fialovom práve pre jej tučnú kefku, neviem prečo,ale zvykla som si, avšak táto tiež vyzerá super, možno ju niekedy vyskúšam :)
  http://thenoela.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Skvelý príspevok! Radi by sme váš príspevok uverejnili, ak je to možné?
  Kontaktujte nás alina.wnuck-von-lipinski@uni-bayreuth.de

  OdpovedaťOdstrániť