15/03/15

30 sec in mango heaven

Iba ovocie, nič viac, nič menej
30 sec in mango heaven je produkt značky Acai. 

Popis produktu: Je to čistá zmrazená ovocná dužina, plná vitamínov a minerálov. Obsahuje vitamíny C, B, B1, B2, B5, A. Od krabičkového džúsu sa líši tým, že na výrobu nie sú použité žiadne konzervanty, cukor, sladidlá alebo farbivá. 

Spôsob prípravy: Obsah sáčku (100g) vložíte do mixéra, pridáte cukor (ja osobne to pijem bez cukru), zalejete 200ml vody a všetko zmixujete. Za menej ako 30 sekúnd máte v pohári lahodný džús, ako keby ste si ho práve odšťavili z čerstvého manga.

Samozrejme, využiť to môžete pri pečení, do nápojov smoothie či pri príprave ovocných šalátov. Na dochutenie môžete použiť rôzne koreniny.
Skvele sa hodí k raňajkám alebo na desiatu. Cena: na stránke Acai je cena 1 € za 100g, v obchodoch (Tesco, DM) je cena o niečo vyššia.

Aj napriek vyššej cene som si to kúpila a bola milo prekvapená. Popis produktu nesklamal. Za 30 sekúnd som mala  v pohári skvelý a hlavne zdravý mango džús. Chutilo mi to natoľko, že hneď na ďalší deň som si bola kúpiť ďalších 10 sáčkov!
Veľkou výhodou je to, že po príprava vám zaberie len 30 sekúnd. Nemusíte sa trápiť so šúpaním manga a obávať sa, že ak to rýchlo nespotrebujete, tak sa vám to pokazí. V mrazničke vydrží (podľa informácií na stránke) až 24 mesiacov! 

Nikuš <3


11 komentárov:

 1. to je úžasné, páči sa mi ten názov :D
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak tohle vypadá fakt zajímavě, možná se po tom porozhlédnu :) -L

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To zní opravdu dobře, snažím se teď přejít na trošku zdravější pití a tohle by mohlo být super:). Určitě se po tom porozhlédnu v DM nebo tescu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mne sa páči názov! A vypadá to veľmi dobre <3
  Dijoun&Klaudi

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá to naozaj skvelo, musím vyskúšať! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. O zmrazenej dužine som nikdy nepočula... ale vyzerá to strašne mňamózne. Vyskúšam.
  www.battyamnesia.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mala som už Acai a asi vyskúšam aj tento :)

  theVandasdiary

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Já si před nějakou dobou objednala něco podobného, ale nelíbil se mi přidaný cukr. V tomhle je taky?

  ANYTHING ELSE by Michaela

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, veľmi sa ospravedlňujem, že odpovedám až teraz, ale úplne som na to zabudla a došlo mi to včera, keď som si z toho robila smoothie :D Je to bez pridaného cukru ;)

   Odstrániť