21/03/15

Recenzia: HairX Repair Therapy Split End Serum

Trápia Ťa suché a rozštiepené končeky? Možno máš pred sebou riešenie. Tak si prečítaj recenziu! ;) 


Popis produktu: Intenzívne nezmývateľné sérum so silikónovým komplexom posilňuje zničené vlasy a rozštiepené končeky.  Pre zdravé vlasy, ktoré sa nelámu. (30 ml)

Spôsob aplikácie: Naneste malé množstvo do dlaní a aplikujte na suché končeky. 

Cena: 10,5 € na stránke Oriflame 

Pokiaľ je v akcii, dá sa kúpiť aj za nižšiu cenu 

Číslo produktu v Oriflame katalógu: 14713

Večný problém mojich vlasov - suché, krepovité ale jemné a ľahko sa lámu. Neustále mám rozštiepené končeky a tým pádom si ich nemôžem nechať ani narásť.
Vyskúšala som už viacero produktov, ktoré ma nalákali klamlivou reklamou : ,,...opäť zcelia vaše rozštiepené končeky.." Rozštiepené končeky už  nikdy nikto a nič nezcelí. Pomôže len ostrihať.
Preto som sa rozhodla pre tento produkt z Oriflame. Používam ho už asi mesiac (takmer každý deň) a výsledky sú skutočne evidentné. Vlasy sa mi štiepia oveľa menej, sú viac vyživované, príjemné na dotyk, nie sú už také suché a rozstrapkané. Aj napriek tomu, že je to olej, tak nezanecháva vlasy mastné a nemusíte si ich umývať častejšie ako zvyčajne.
Čo sa týka dávkovania, ja si vlasy delím na polovicu, aby sa olejček aplikoval na čo najviac vlasov. Na jednu polovicu stačí jedna dávka - jeden strek. Preto sa nemusíte obávať, že Vám  sérum rýchlo minie.

Moje hodnotenie: 100% 

Aj keď som s ním veľmi spokojná, chystám sa kúpiť si aj olejček od Garnier, takže sa môžete tešiť na ďalšiu recenziu ;)

P.S. Ak by mal oňho niekto záujem ak bude za nižšiu cenu, napíšte mi do komentáru mail a dám Vám vedieť, resp. môžem Vám ho aj objednať ;)

Nikuš <3


5 komentárov:

 1. S tímto výrobkem žádné zkušenosti nemám, ale uvidíme :) třeba si ho někdy časem rozhodnu vyzkoušet, teď toho mám moc z té kosmetiky :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som ho mala tiež a fakt bol dobrý :) Mne moc vyhovoval ... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě jediné co pomohlo na zničené vlasy bylo ostříhání:). Zkrátila jsem je asi nějakých 30 cm, takže je teď mám po ramena a rostou mi rychleji, nelámou se a jsou pořád lesklé a zdravé:) doporučuju :D :)
  http://blondegabi.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Síce nemám tento olejček ale z Oriflameu som mala ten zelený a bol super (či ten bol z Avonu?). Teraz mám Baleu a tiež neviem vynachváliť. Olejčeky sú hotové zázraky.

  OdpovedaťOdstrániť